+420 608 224 380
taky@chcibytprvni.cz

PPC reklama

PPC reklama je reklamou s velkým poměrem výkon/cena. Platíte totiž pouze tehdy, pokud někdo na Vaši reklamu klikne (PPC = Pay Per Click). Výsledky PPC reklamní kampaně jde velmi přesně změřit a tudíž i vyhodnotit účinnost a návratnost vložených prostředků. Při dlouhodobé kampani je možné dosáhnout snížení ceny za proklik.

Textová PPC reklama
Navrhneme, zrealizujeme i budeme spravovat Vaši reklamu na Seznamu i Googlu.
Bannerová PPC reklama
Vytvoříme účinné bannery, které umístíme např. na servery YouTube či sítě Google.
Remarketing
Remarketing je možnost, jak na Vaše stránky znovu přivést návštěvníky, kteří již jednou na Váš web přišli. Tuto kampaň vytvoříme pro systémy Google i Seznam a budeme spravovat.
Dynamický remarketing
Umožníme Vám oslovit návštěvníky stránek reklamou přímo na konkrétní produkt, který si na Vašem webu prohlíželi.
PPC reklama na sociálních sítích
Zajistíme reklamu na sociální síti Facebook či jiné.
PPC reklama na YouTube
Vytvoříme textovou či bannerovou reklamu na serveru YouTube.

Výhody PPC reklamy

 • PPC reklama je přesně cílená - potenciálním zákazníkům se reklama na Vaše služby či produkty zobrazí pouze tehdy, pokud je aktivně hledají ve vyhledávači
 • Cenově velmi výhodná - za zobrazení reklamy nic neplatíte. Platíte pouze za prokliknutí textového či bannerového inzerátu
 • PPC reklama zapůsobí rychle - na rozdíl např. od SEO začne PPC reklama působit okamžitě, bez nutnosti úprav samotných webových stránek
 • Je dobře měřitelná - návratnost PPC reklamy je měřitelná, ve statistikách je viditelné, zda návštěvník stránek přišel z PPC reklamy nebo odjinud a dále i to, zda byla návštěv produktivní (nákup produktů atd.)
 • PPC reklama je cenově dostupná - sami si určujete množství prostředků, které pro tento druh reklamy uvolníte za dané období

Jaké reklamní systémy používáme?

Pro PPC reklamu našich klientů využíváme následující systémy:

Seznam Sklik

 • systém Sklik je český PPC systém provozovaný společností Seznam.cz, a.s. Vzhledem k tomu má i kvalitní uživatelskou podporu.
 • Sklik zobrazuje reklamy ve fulltextovém vyhledávání nebo v kontextové reklamě na svých dalších webech (Novinky, Stream) i na webech partnerů.
 • v České republice je Seznam stále jedničkou, investicí do jeho systému tedy zcela jistě neproděláte.

Google AdWords

 • reklamní systém AdWords patří největšímu světovému vyhledávači Google
 • systém umožňuje inzerci v samotném vyhledávači, ve své reklamní síti i na partnerských webech. Jedním z nejdůležitějších serverů v reklamní síti je server YouTube.
 • systém AdWords je nejdokonalejší PPC systém na světě s mnoha pokročilými funkcemi a napojeními na jiné systémy.

Facebook Ads

 • jde o reklamní systém firmy Facebook
 • pokud nabízíte služby či produkty pro cílovou skupinu uživatelů Facebooku, nemělo by se na tento systém zapomenout
 • cilové skupiny reklamy lze v systému velmi přesně definovat podle pohlaví, věku, vzdělání, lokality apod.

Proč investovat do PPC reklamy?

PPC reklama je nezbytnou součástí marketingové komunikace na internetu. Pro úspěch na internetu je třeba používat jak PPC reklamu, tak i SEO. I když jsou Vaše stránky na předních místech ve vyhledávačích díky kvalitnímu SEO, investice do PPC reklamy Vám přivede další zákazníky a pokud je cena za příchozího návštěvníka z PPC menší než zisk z tohoto zákazníka, je investice efektivní, i když může být cena za zákazníka větší než pokud na Vaše stránky dorazí díky SEO.

Kolik stojí PPC reklama?

Cena PPC reklamy se skládá z ceny za samotnou reklamu na daných serverech a za správu kampaně. Financování samotné kampaně na serverech Google, Seznam a Facebook je prostřednictvím přístupů zákazníka (jeho uživatelského konta), zákazník tedy ví a má přehled o tom, kolik jeho kampaň stojí. Cena za správu kampaně se odlišuje podle spektra poskytnutých služeb. Prvotní nastavení kampaně je zpoplatněno zvlášť. Minimální doba spolupráce je 6 měsíců.

rekonstrukce bytů Praha / eshop na míru / svodidla
© Copyright , Všechna práva vyhrazena. Tvorba www stránek - AiVision s.r.o.