+420 608 224 380
taky@chcibytprvni.cz

Copywriting

Copywriting je tvůrčí činnost, při které se vytvářejí čtivé a poutavé texty, které mají za úkol především prodat produkt či službu. Napsat zajímavý a poutavý text není jednoduché a jako pro mnoho činností i zde platí pravidla, která by měla být dodržována.

Texty na stránky
Pokud nemáte čas na tvorbu textů pro svoje stránky, můžeme tyto texty napsat za Vás. Texty napíšeme tak, aby měly význam i pro vyhledávače (SEO).
PR články, reklamní emaily
Pro propagaci produktů, služeb či samotné firmy vytvoříme PR články, které umístíme na servery, kde budou tyto články čteny. Pro přímou komunikaci vytvoříme reklamní emaily, které je možné zaslat pomocí různých direct mailových služeb.

Jak vytvářet úspěšné texty?

Napsat úspěšný text je obtížné a vyžaduje určitou praxi. Není možné pouze zkopírovat text z webu konkurence či obchodního partnera, protože by se z hlediska vyhledávače mohlo jednat o duplicitní stránku, která se vůbec neobjeví ve výsledku vyhledávání.

  • nadpis - stránka by měla mít jasný a čitelný nadpis, který bude lákat k dalšímu čtení. Musí vyvolat pozornost.
  • vzbuzení zájmu, emocí - text by měl vzbudit ve čtenáři zájem o výrobek či službu, a to nejlépe hned na začátku
  • odstavce, rozvržení - text by měl být složen z krátkých a jasných vět, delší text rozvržený do odstavců.
  • akce - výsledek textu by měl vést k nějaké akci (objednávka, telefonát atd.).
  • respektování cílové skupiny - je třeba vědět, pro koho text píšete, jiný styl textu je prezentován např. odborníkům a jiný laické veřejnosti.
rekonstrukce bytů Praha / eshop na míru / svodidla
© Copyright , Všechna práva vyhrazena. Tvorba www stránek - AiVision s.r.o.